בשביל האדם

אירוע הנצחה בסימן אדם ביסמוט ז"ל, מייסד ומנכ"ל חברת "סייטביט" ובשיתוף מיזם "נקסט אוקטובר" בהובלת יזהר שי

This event ended on: March 18, 2024.

About The Event

האסון הנורא שפקד אותנו בשבעה באוקטובר גרם לאבדות רבות עבור החברה הישראלית כולה ולקהילת הדרום בפרט. מתוך השכול והאובדן המשותף שחידדו והדגישו את הרצון לחיים ולשלווה, התאגדנו יחד כחברות מובילות באקוסיסטם הנגבי – שמחויבותן השוטפת הינה הפרחת העשייה היזמית בדרום – לאירוע המציין את כוחנו המאוחד ואת הנופלים שמאפשרים לנו להמשיך לחלום.

בהזדמנות זו, אנו מתכבדים לארח את מר יזהר שי – שר המדע והטכנולוגיה לשעבר ואביו של ירון שי ז”ל, שנפל באסון השבת השחורה. יזהר הקדיש את פועלו בחודשים האחרונים להקמת יוזמת ההנצחה – “Next October”, פרויקט בעל חזון ומטרה לרתום חדשנות ישראלית לכבוד זכרם של הנופלים במלחמת חמאס, אוקטובר 2023. מיזם “Next October” הופך את הצער – להתחדשות, על ידי יצירת למעלה מ-1,400 סטארט-אפים המנציחים כל אחד, נשמה אמיצה שאיבדנו.

לצערנו, נוכחנו לגלות פעם נוספת כי כאב השכול נוגע בכולנו. לצד אבדות רבות, כאבנו יחד את לכתו של אדם יקר לליבנו ולליבם של חברי האקוסיסטם כולה ורבים נוספים, הנסיך של קהילת היזמות הדרומית.

אדם ביסמוט ז”ל – מייסד ומנכ”ל חברת “SightBit”, מרצה באוניברסיטת בן-גוריון, בוגר תכנית קקטוס, יזם בנשמה, בעל מסור ואוהב לשי היקרה. אדם היה ויהיה חלק בלתי נפרד מהסביבה היזמית של הנגב ומהתשתית של מיזמים רבים שצומחים ועתידים לצמוח, אשר נפל בקרב על הגנת המולדת בעת שירותו במילואים בגזרת רצועת עזה.

אדם שלנו, שלך, שלכם, של כולנו – היה איש צבעוני שזכינו לחוות, להכיר וללמוד מאהבת האדם שלו. על גווניו הרבים של אדם, אישיותו, פועלו, עשייתו, חזונו, ויוזמותיו – אנו מחויבים לקחת חלק פעיל בהנצחתו ובהנצחת המורשת שתפעים את היוזמה בכולנו מחדש.

במסגרת האירוע אנו בוחרים לעורר השראה לזכרו של אדם ביסמוט ז”ל ולהעניק פרס למספר חברות הזנק מקומיות שפועלן מזוהה עם דרך חייו וערכיו של אדם: החיבור לנגב, אימפקט והשפעה, עוצמה וצמיחה.

נשמח שתכבדו אותנו בנוכחותכם ביום מיוחד זה, מתוך תקווה להשאיר חותם בקרב כל אחד ואחת מכם כמו שאדם השאיר בנו. האירוע יהיה צבעוני, שמח ומרגש כפי שאדם ימשיך להיזכר כך בליבנו לעד.

פרטי האירוע:

תאריך-18.03.24

שעה– 11:00-13:00

מיקום– מתחם מייקרוסופט, גב-ים נגב, בניין 3, תורת היחסות 11, באר שבע

חניה חינם בחניון הסמוך בבניין 3 עבור משתתפי האירוע

טופס רישום לסטארטאפים למועמדות לפרס: https://forms.gle/wb7eG6ZdGZfq2DXt7